GOOD JOURNEY INNOVATIONS

Aktuálně z CROSSu

CROSS parking v Ázerbájdžánu

Hlavní město Ázerbájdžánu, Baku, se od května 2012 pyšní novým kongresovým centrem nazvaným Heydar Aliyev Center. Toto po všech stránkách moderní centrum, které bylo vystavěno za použití nejmodernějších materiálů a technologií, je novou architektonickou dominantou města a zároveň kulturním a intelektuálním centrem. Na rozloze 58 000 m2 jsou konferenční a koncertní sály, auditoria, galerie a muzeum.

Součástí je také rozsáhlé parkoviště, které je od začátku roku 2015 instalované technologií CrossPark čítající dva příjezdy a tři výjezdy – vše se systémem rozpoznávání SPZ, tři automatické platební terminály, i s možností používat bezkontaktní přístupové karty. Vše monitorováno centrálním dispečinkem centra.

Jsme rádi, že se můžeme podílet na provozu tak významné stavby, které se dostalo mnoha mezinárodních ocenění. Vždyť produkty CROSS se tak dostaly do společnosti nejen běžných návštěvníků centra, ale i významných obchodních partnerů země, či dokonce oficiálních státních návštěv, které se právě v tomto centru často konají.

Všechny novinky
Chcete být informováni o všech novinkách v CROSSu? Přihlaste se k odběru newsletteru.