GOOD JOURNEY INNOVATIONS

Aktuálně z CROSSu

CROSS Zlín na absolventských veletrzích

Ve firmě, jako je ta naše, se neobejdeme bez nových nápadů otevřených hlav, které baví inovace, moderní technologie a chytrá doprava. Rozjeli jsme se proto na absolventské pracovní veletrhy, kde prezentujeme zajímavé projekty, na kterých v CROSS Zlín pracujeme. Díky tomu máme jedinečnou příležitost potkat se s mladými studenty a absolventy, kteří by mohli přinést nové nápady nebo postupy.

Prvním veletrhem byly Business Days 2019, které v našem domovském Zlíně pořádá Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně. Setkání firem s mladými studenty a absolventy bývají vždy zajímavá a náš stánek měl mezi ostatními firmami velký úspěch. Díky tomu, že zlínští studenti Fakulty aplikované informatiky nebo Fakulty technologické mají k našemu oboru hodně blízko, byly pro nás Business Days 2019 velkou inspirací.

Další veletrh nás čeká už tento týden v Brně. Vyrážíme na Job Challenge, který proběhne na slavném brněnském výstavišti. Také tady chceme studentům představit CROSS Zlín jako firmu, která už 25 let posouvá dopravu na celém světě dopředu a pracuje na zajímavých projektech, které pomáhají zlepšovat život ve městech i na silnicích. Kromě chytrých dopravních řešení tu na každého návštěvníka našeho stánku bude čekat sladké překvapení.

Všechny novinky
Chcete být informováni o všech novinkách v CROSSu? Přihlaste se k odběru newsletteru.