GOOD JOURNEY INNOVATIONS

Aktuálně z CROSSu

CrossWIM v Dubaji

CROSS se může nově pochlubit realizací systému vážení za jízdy ve Spojených arabských emirátech, konkrétně na dálnici směřující do Dubaje. Realizace byla dokončena letos v létě a jedná se o první systém vysokorychlostního dynamického vážení za jízdy v této zemi.

Systém CrossWIM je instalovaný v konfiguraci pro vážení vozidel s přesností 95%, dále pak pro měření výšky vozidel, rozpoznávání registračních značek a sběr statistických údajů pro získávání zkušeností s touto technologií. Instalovaný systém je technicky připraven také na přímé pokutování přetížených vozidel, podmínkou je však přijetí patřičné legislativy.

Tato instalace je navíc doplněna o platformu Invipo, která umožňuje monitorovat více systémů najednou, vzájemně je propojovat a shromažďovat data o přestupcích a další informace. Na jejich základě pak dovede Invipo spouštět různé chytré scénáře. Například policie zde může zadat registrační značku odcizeného vozidla a systém jim automaticky pošle notifikaci, jakmile zaznamená jeho průjezd.     

 

Všechny novinky
Chcete být informováni o všech novinkách v CROSSu? Přihlaste se k odběru newsletteru.