GOOD JOURNEY INNOVATIONS

Aktuálně z CROSSu

InVipo na konferenci Smart Cities a udržitelný rozvoj

Dne 13. září 2016 proběhla v Konferenčním centru Hotelu Olšanka konference Smart Cities a udržitelný rozvoj 2016, která se zabývala projekty Smart Cities v České republice, technologiemi a službami pro Smart Cities a ekosystémy pro udržitelný rozvoj chytrých měst.

Libor Sušil, marketingový ředitel společnosti CROSS, přednesl na konferenci příspěvek na téma Invipo, realita v projektech chytrých měst. Účastníci konference měli možnost seznámit se s konkrétními projekty a realizovanými instalacemi nad platformou InVipo, která získala hlavní ocenění na prestižním veletrhu Intertraffic 2016.

Města, která se hlásí ke koncepci Smart City, se snaží využít moderní technologie ke zvýšení prosperity, efektivnosti městské infrastruktury a zlepšení života svých obyvatel. To zahrnuje v podstatě vše od efektivnější elektronické komunikace a otevřeného přístupu k informacím, přes inteligentní řízení dopravy, moderní sítě a distribuce energií, tepla a vody a monitorování životního prostředí, až po chytré budovy a efektivnější řízení a správu města a městských firem. InVipo je unikátní v tom, že dokáže propojit tyto technologické systémy a díky inteligentnímu softwaru poskytnout městům a obcím ucelenou platformu, zajišťující řízení chytrého města, sběr dat, jejich vyhodnocení s návrhem optimálního řešení.

Všechny novinky
Chcete být informováni o všech novinkách v CROSSu? Přihlaste se k odběru newsletteru.