GOOD JOURNEY INNOVATIONS

Aktuálně z CROSSu

Moderní parkování v Norsku

CROSS dodal v letošním roce do Norska čtyři platební terminály CROSS APTM. Ty zde aktuálně obsluhují celkem 2000 pakovacích míst ve čtyřech lokalitách. Dva terminály se nacházejí na parkovištích ve městě Bergen, další dva pak ve městech Haugesund a Sandnes jižně od Bergenu.

Všechny tyto parkoviště fungují jako bezbariérové s kamerami pro rozpoznání registrační značky na příjezdu a výjezdu z parkoviště. Parkovné je pak možné zaplati těmito čtyřmi způsoby:

Platební terminál  – klasicky na našem nejnovějším terminálu CROSS APTM robustní konstrukce s dotykovou obrazovkou. Jednoduše zadáte svou registrační značku a následně zaplatíte bezhotovostně platební kartou. 

Mobilní aplikace -  pomocí volně dostupné mobilní aplikaci „Sesam Sesam“ a spárování účtu s platební kartou je možné parkovné na dané registrační číslo platit ve formě inkasa. Systém vám automaticky strhne částku za parkování dle stráveného času na základě informace z kamer pro rozpoznávání registrační značky.

Platba na webu – parkovné lze zaplatit i online na webu pomocí jednoduchého zadání registrační značky vozidla. Tato možnost je dostupná do 48h po opuštění parkoviště.

Platba fakturou – pokud neproběhne ani jedna ze tří výše zmíněných plateb, přijde majiteli auta na základě údaje o registrační značce faktura za parkování.

Absence příjezdových a výjezdových terminálů stejně jako absence parkovacích lístků činí tento systém moderní, efektivní a ekologický. Tak až budete někdy v Norsku, vyzkoušejte moderní a jednoduché parkování bez stresu.

Více informací na: www.sesam-sesam.com

 

Všechny novinky
Chcete být informováni o všech novinkách v CROSSu? Přihlaste se k odběru newsletteru.