GOOD JOURNEY INNOVATIONS

Aktuálně z CROSSu

Nový produkt InVipo byl nominován na cenu Intertraffic Innovation Award

Nový produkt InVipo, o kterém jsme veřejně informovali v polovině prosince (vizte Vizualizační a integrační platforma InVipo), uspěl v mezinárodní soutěži Intertraffic Innovation Award 2016 konané při příležitosti stejnojmenného veletrhu (5. – 8. dubna) a byl oficiálně nominován v kategorii Smart Mobility. InVipo se tak dostalo v celosvětovém měřítku do společnosti tří nejvíce inovativních produktů v oblasti chytrých řešení.

Vzhledem k tomu, že produkt InVipo je navržen a dále rozvíjen především jako platforma pro chytrá města, můžeme se právem domnívat, že se již nyní tento produkt řadí mezi nejvýznamnější softwarová řešení, která plně respektují a podporují koncept Smart City, a umožňují tak beze zbytku naplňovat vize nejen chytré mobility, ale chytrého města jako celku.

Touto nominací jsme velmi potěšeni a zároveň hrdí, že se produktu InVipo dostalo takového ocenění. S přihlédnutím k tomu, že celkový počet přihlášených produktů či systémů byl 91, je již postup do závěrečného kola mezi tři nejžhavější kandidáty v dané kategorii jasným signálem o kvalitě a profesionalitě pokrokové platformy InVipo.

 

InVipo logo

 

Všechny novinky
Chcete být informováni o všech novinkách v CROSSu? Přihlaste se k odběru newsletteru.