GOOD JOURNEY INNOVATIONS

Aktuálně z CROSSu

Pozvánka na ITS kongres do Kodaně

Zveme vás na 25. ročník mezinárodního ITS kongresu do Kodaně, který se koná ve dnech   17. - 21. 9. 2018.

Jedná se o jeden z největších a nejprestižnějších kongresů světa v oblasti ITS, který se v Evropě koná zpravidla jednou za tři roky. ITS se skládá ze tří částí: stěžejní je hlavní kongres s programem plným odborných přednášek, druhá část je prezentační, kde návštěvníci mohou vidět moderní technologie v praxi, a následuje část výstavní, kde své výrobky a řešení prezentují firmy z oboru. 

Pro letošní kongresovou část jsme připravili hned tři tématické přednášky:

Nová generace zařízení pro vážení za jízdy. Zde představíme náš nejnovější systém vážení za jízdy OptiWIM® a také první data z ostrého provozu. 

Systém monitorování silničního provozu a zimní údržby v České republice. Jedná se o případovou studii, ve které bude prezentován systém zimní údržby v ČR, role informačního systému METIS a také praktické zkušenosti s vozovkovým senzorem 2DRoad.   

Invipo – platforma pro chytrá města, kterou bude za společnost Incinity prezentovat pan Lukáš Duffek. Přednášky bude doplněna reálnými ukázkami z instalací.

Po celou dobu kongresu budeme přítomni i na vlastním stánku, kde si budete moci vyzkoušet přesnost optického systému vážení za jízdy OptiWIM® přímo na váze vlastního těla. Dále zde bude možnost se detailně pobavit o platformě Invipo a dozvědět se veškeré informace o našem výrobním programu. 

Těšíme se na vás v Halle C1 stánek č. 026.  

Více informací najdete na oficiálním webu konference:

https://itsworldcongress.com

Pro registraci zdarma do 10. září se zaregistrujte zde a použijte tento kód: EXH_CROSSZLIN.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Všechny novinky
Chcete být informováni o všech novinkách v CROSSu? Přihlaste se k odběru newsletteru.