GOOD JOURNEY INNOVATIONS

Obchodní zástupce

Jakého člověka hledáme?

Hledáme takového člověka, který dokáže k práci přistupovat iniciativně a vytvářet hodnoty. Člověka, který má rád technologie, nové věci a který se nezalekne žádné výzvy. Hledáme člověka, který je obchodníkem a technikem v jedné osobě, který se orientuje v elektrotechnice i ve strojírenství. Člověka, který dokáže oslovit nové zákazníky a budovat dobré obchodní vztahy.

Obchodní zástupce v oblasti inteligentních dopravních technologií – pro tuzemsko i export

POPIS POZICE

  • Vyhledávání zakázek, sledování vypisování veřejných zakázek a výběrových řízení
  • Aktivní návštěvy zákazníků, vypracování návštěvních a cestovních plánů
  • Samostatné zpracování obchodních a technických nabídek včetně rozsáhlejších projektů
  • Péče o stávající zákazníky a získávání nových zákazníků v soukromém sektoru i v municipální sféře
  • Analýza trhu příslušných technologií, sledování konkurence
  • Účast na výstavách, veletrzích a odborných seminářích
  • Analýza a vyhodnocování potřeb zákazníků, spolupráce na marketingových a odbytových koncepcích

CO POŽADUJEME?

  • VŠ/SŠ technického, nejlépe elektrotechnického směru
  • Obchodní talent, komunikační a vyjednávací schopnosti
  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni, další jazyk výhodou
  • Příjemné a reprezentativní vystupování
  • Řidičský průkaz skupiny B, ochota a touha cestovat

CO NABÍZÍME?

  • Zázemí silné SW/HW firmy v regionu
  • Technologie, se kterými se jinde nesetkáte
  • Odpovídající platové podmínky za výborně odváděnou práci
  • Notebook a telefon jako firemní standard
  • Automobil i pro soukromé použití

Strukturovaný životopis a motivační dopis zasílejte na adresu: ondruchova@cross.cz

URL

Kariéra

Jsme česká firma s více než 25 letou tradicí. Vyrábíme a dodáváme do celého světa inteligentní technologie pro řízení dopravy, systémy pro silniční meteorologii, vážení za jízdy či parkování. A podílíme se také na technologických projektech pro chytrá města. Soustředíme se na hardwarový a softwarový vývoj, kde se můžeme opřít o silné know-how získané dlouhodobým působením na českém i zahraničním trhu. Stavíme úspěch na chytrých výrobcích, jejich nejvyšší kvalitě, profesionalitě zaměstnanců a férovém přístupu k zákazníkům.

Hledáme takového člověka, který dokáže k práci přistupovat iniciativně a vytvářet hodnoty. Člověka, který má rád technologie, nové věci a který se nezalekne žádné výzvy. Hledáme člověka, který dokáže pracovat individuálně, nést určitý podíl zodpovědnosti, ale také pracovat v týmu, sdílet znalosti a obohacovat kolektiv. A, v neposlední řadě, který se v práci nechce nikdy nudit.

Programátor C++

Programátor C#

HW designér

Elektromechanik

Servisní technik - Praha

Přípravář výroby

Servisní technik - Velké Meziříčí

Produktový specialista – Technická podpora

Instalační technik

IT specialista zakázek

Project Manager

Obchodní ředitel

Programátor telematických systémů

Projektant

Skladník

Product manager