GOOD JOURNEY INNOVATIONS

Product manager

Jakého člověka hledáme?

Hledáme nového kolegu, který dokáže k práci přistupovat iniciativně a vytvářet hodnoty. Člověka, který má rád technologie, nové věci a který se nezalekne žádné výzvy. Hledáme člověka, který dokáže pracovat individuálně, unést určitý podíl zodpovědnosti, ale také pracovat v týmu, sdílet znalosti a obohacovat kolektiv. A který se v práci nechce nikdy nudit.

POPIS POZICE

  • Sledování trendů vývoje u svěřeného produktu
  • Spolupráce na návrhu, tvorbě a zavádění nových produktů
  • Spolupráce na cenotvorbě, sledování konkurence
  • Podpora marketingu pro svěřený produkt
  • Příprava produktových materiálů a produktových školení
  • Vzdělávání obchodních reprezentantů a školení zákazníků

CO POŽADUJEME?

  • Komunikativnost, organizační a prezentační schopnost
  • Analytické a logické myšlení, tvůrčí a koncepční přístup
  • Schopnost výborné orientace v technicky definovaném prostředí
  • Angličtina na komunikativní úrovní podmínkou
  • Vysoké pracovní nasazení, důslednost, odolnost vůči stresu a smysl pro detail
  • VŠ vzdělání elektrotechnického směru

CO NABÍZÍME?

  • Zázemí silné SW/HW firmy s vlastním vývojem
  • Práci s unikátními produkty a technologiemi
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • 25 dnů dovolené
  • Interní výuku cizích jazyků
  • Příspěvek na stravu
  • Možnost osobního a profesního růstu
  • Notebook a telefon jako firemní standard
  • Příjemný a přátelský kolektiv

Kontaktujte nás: Pokud se nebojíte výzev, pošlete svůj životopis na: ondruchova@cross.cz

URL

Kariéra

Jsme česká firma s více než 25 letou tradicí. Vyrábíme a dodáváme do celého světa inteligentní technologie pro řízení dopravy, systémy pro silniční meteorologii, vážení za jízdy či parkování. A podílíme se také na technologických projektech pro chytrá města. Soustředíme se na hardwarový a softwarový vývoj, kde se můžeme opřít o silné know-how získané dlouhodobým působením na českém i zahraničním trhu. Stavíme úspěch na chytrých výrobcích, jejich nejvyšší kvalitě, profesionalitě zaměstnanců a férovém přístupu k zákazníkům.

Hledáme takového člověka, který dokáže k práci přistupovat iniciativně a vytvářet hodnoty. Člověka, který má rád technologie, nové věci a který se nezalekne žádné výzvy. Hledáme člověka, který dokáže pracovat individuálně, nést určitý podíl zodpovědnosti, ale také pracovat v týmu, sdílet znalosti a obohacovat kolektiv. A, v neposlední řadě, který se v práci nechce nikdy nudit.

Programátor C++

Programátor C#

HW designér

Elektromechanik

Servisní technik - Praha

Přípravář výroby

Servisní technik - Velké Meziříčí

Produktový specialista – Technická podpora

Instalační technik

Obchodní zástupce

IT specialista zakázek

Project Manager

Obchodní ředitel

Programátor telematických systémů

Projektant

Skladník